CUB clothes & accessories
NSŚ: Jak wyglądał Twój start?
Na początku, a było to dobrych parę lat temu, samodzielne projektowanie i szycie ubrań to było moje hobby. Z czasem szycie stawało się coraz ważniejszą częścią mojej codzienności, a moje ubrania spotykały się z dużą aprobatą znajomych, potem znajomych znajomych... i tak powoli gromadziła się grupa przyszłych odbiorców CUB
NSŚ: Jakie były Twoje pierwsze kroki?
Kiedy podjęłam ostatecznie decyzję, że chcę stworzyć własną markę odzieżową postanowiłam, że poświęcę się temu na 100%. Założyłam firmę, od startu wszystko działało pod nazwą i logo z geometrycznym wilkiem, dbałam o spójność estetyczną. Ogromną wagę przywiązuję również do doboru materiałów pod względem ich jakości. Do swoich klientów docierałam na początku przez Internet i targi prezentujące młodych, polskich projektantów. Nadal są to główne kanały sprzedaży i komunikacji z klientami, ale w tym roku planuję szerszą współpracę z butikami stacjonarnymi.
Kiedy podjęłam ostatecznie decyzję, że chcę stworzyć własną markę odzieżową postanowiłam, że poświęcę się temu na 100%. Założyłam firmę, od startu wszystko działało pod nazwą i logo z geometrycznym wilkiem, dbałam o spójność estetyczną. Ogromną wagę przywiązuję również do doboru materiałów pod względem ich jakości. Do swoich klientów docierałam na początku przez Internet i targi prezentujące młodych, polskich projektantów. Nadal są to główne kanały sprzedaży i komunikacji z klientami, ale w tym roku planuję szerszą współpracę z butikami stacjonarnymi.
NSŚ: Jak uważasz, czy ludzie w Polsce są świadomi w czym chodzą na co dzień?
Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi przywiązuje wagę nie tylko do estetyki, ale i do etyki produkcji ubrań, które noszą. Obecnie oferta tzw. etycznej mody jest szeroka, dlatego nie trzeba wybierać między ładnym a uszytym w przyzwoitych warunkach i ludzie z tej możliwości chętnie korzystają. Dowodem, że jest tak naprawdę, niech będzie liczba odwiedzających mniejsze i większe targi polskiej, niezależnej mody.
Wydaje mi się, że coraz więcej ludzi przywiązuje wagę nie tylko do estetyki, ale i do etyki produkcji ubrań, które noszą. Obecnie oferta tzw. etycznej mody jest szeroka, dlatego nie trzeba wybierać między ładnym a uszytym w przyzwoitych warunkach i ludzie z tej możliwości chętnie korzystają. Dowodem, że jest tak naprawdę, niech będzie liczba odwiedzających mniejsze i większe targi polskiej, niezależnej mody.
PS. Marka CUB pojawi się na naszych targach 14 marca we Wrocławiu [INFO],
na które wszystkich zapraszamy
O.




1 komentarze
Baardzo lubię :)
OdpowiedzUsuń