Agnes.lingerie

By 19:01 , ,




Damska bielizna jest nieodłączną częścią garderoby każdej kobiety.
Jak się okazuje nawet biustonosz można nosić świadomie, wspierając właśnie polskich twórców.
Dzisiejszy artykuł skupiamy na marce Agnes.lingerie.
Koronkowa bielizna, szyta na miarę, tak by każda kobieta czuła się wyjątkowo.




Co ciebie zainspirowało do założenia marki z bielizna ?
 Śledząc trendy i przeglądając portale modowe ujrzałam właśnie taką bieliznę i zakochałam się. Bardzo chciałam stać się posiadaczką słynnego lace bralette, który łączy w sobie delikatność i zmysłowość. Zainspirowana oglądanymi modelami, rozpoczęłam szukanie odpowiednich materiałów i już po kilka dniach zostałam właścicielką czarnego koronkowego biustonosza- który uszyłam przy niewielkiej pomocy mamy. Widząc lukę na polskim rynku, a jednocześnie duże zainteresowanie, przede wszystkim młodych kobiet, postanowiłam stworzyć swoją markę.


Co z materiałem? Czy ciężko znaleźć ten idealny?

Bardzo ciężko odpowiednie materiały. Poszukiwania są czasochłonne i nie ograniczają się tylko do polskiego rynku. Koronek jest mnóstwo, jednak nie wszystkie są odpowiednie, aby uszyć z nich biustonosz. Stosunkowo łatwo jest znaleźć koronki białe i czarne oraz potrzebne do nich dodatki, jednak jest bardzo duży problem z kolorowymi koronkami oraz dodatkami.

Czy szycie z koronki jest ciężkie ? 

Szycie z koronki wymaga dokładności i staranności, ze względu na delikatność materiału.




Masz bardzo dużo klientek, które są zadowolone, możesz zdradzić jak udało ci się osiągnąć sukces ?

Przede wszystkim biustonosze szyjemy na miarę, zrezygnowałyśmy ze stałej rozmiarówki. Zależy nam, aby bielizna była jak najlepiej dopasowana oraz aby każda klientka czuła się wyjątkowa. Dzięki szyciu na wymiar, zamówienia mogą u nas złożyć również kobiety o nietypowych rozmiarach.
Nasza marka jest na rynku nowa, dlatego nie spodziewałyśmy się, że nasza bielizna wzbudzi tak duże zainteresowanie i na pewno jest to dla nas sukces, że zyskałyśmy tak szerokie grono klientek, które niejednokrotnie wracają do nas, jednak planujemy nadal się rozwijać, poprzez nawiązywanie współpracy, wprowadzanie nowych modeli i zyskiwanie kolejnych zadowolonych klientek.



Czy uważasz ze polskie społeczeństwo nosi się świadomie ?

 Moim zdaniem coraz więcej Polaków zwraca uwagę na  jakość i pochodzenie produktów, świadomie wybierając ubrania szyte przez rodzime marki.

FACEBOOK




Paulina R

You Might Also Like

1 komentarze