BonBon

By 20:30 , , , ,



Polska marka BonBon, kontrowersyjna, szalona, odważna dla młodych kobiet. 
Stworzona, by wywołać uśmiechy na naszych twarzach. 
Kobiece formy i małe, konkretne przesłania umieszczone na każdym projekcie to charakterystyczne elementy. To wszystko z miłości do różu.

Wszystkie jesteśmy różowe w środku !



Noś się świadomie: Skąd pomysł na hasło pierwszej kolekcji? "PUSIA"- osobiście mam prywatne skojarzenia, ale czy w i w twoim przypadku łączy się za tym jakaś historia?

Bon Bon: W zasadzie wszystko powstało bardzo spontanicznie, od nazwy marki po hasło PUSIA, które połączone jest z angielskim napisem "Treat your girl right". Wprawdzie TR w słowie treat jest skreślone i wychodzi EAT YOUR GIRL RIGHT co ma podtekst mocno seksualny ale taka właśnie miała być ta kolekcja, niby słodka i cukierkowa a jednak z pazurem i mocnym przymrużeniem oka. Pusia to dla mnie polski odpowiednik angielskiego słowa PUSSY, znowu żart bo niby można połączyć to z kotkiem a z drugiej strony kojarzy się w zasadzie z jednym;) Na początku chciałam zrobić tylko majtki z tym napisem ale chłopak przekonał mnie od bluz i t-shirtów i chwała bogu bo sprzedały się prawie wszystkie:)


NSŚ: jest tyle marek streetwearowych bazujących na chwytliwych nadrukach. dlaczego się zdecydowała na taki typ i co wyróżnia bonbon spośród marek?

BB: Tak jak pisałam wcześniej - to wszystko wyszło mega spontanicznie i w zasadzie trochę dla żartu;) BonBon jest mój i mojego chłopaka ale zarówno ja jak i on zarabiamy na życie nie z niego. Ja jestem aktorką, on natomiast ma swoją firmę odzieżową PALTO, Central Store na Chmielnej i Farmę Ogórków (przewrotna nazwa wypożyczalni oldschoolowych samochodów nazywanych ogórkami). Także zarówno dla niego jak i dla mnie Bonbon to taki dodatek do życia;) Nie spianamy się, nie chcemy być najlepsi, najśmieszniejsi, najbardziej oryginalni. Wszytsko robimy dla tak zwanego fanu, i może dlatego tak fajnie to idzie?





NSŚ: Skąd pomysł na taką surową estetykę sesji?

BB: Osobą, która bardzo nam pomogła, zrobiła kampanię, lookbooka oraz wręcz "zawaliła" super pomysłami jest Karol Grygoruk, jeden z lepszych fotografów na rynku. Obydwie sesje były jego pomysłem i wyszły rewelacyjnie. Karol ceni sobie pracę na filmie i jest w tym świetny. Chcieliśmy zrobić coś niestandardowego, nieoczywistego i tak powstał lookbook do pierwszej kolekcji. Cieszę się, że mu zaufalismy bo efekt jest naprawdę zajebisty :)
NSŚ: Dla jakich dziewczyn projektujesz? Tak samo szalonych jak ty? ;pp

BB: Tak:) Projektuje zdecydowanie dla dziewczyn z dystansem do siebie i rzeczywistości, no bo kto normalny założy dresy z różowym napisem MNIAM na dupie ?! ;D
NSŚ: Czy uważasz, że polskie społeczeństwo nosi się świadomie ?

BB:Wydaje mi się, że ta świadomość jest coraz większa! Ludzie przestają się bać nosić tak jak im dusza dyktuje i to jest super! Każdy z nas jest inny. Jedni lubią styl grungowy, inni hippie a jeszcze inni sandały i bluzy z syrenką ariel. Nie powinniśmy się przejmować najnowszymi trendami albo kopiować style innych osób. Przeciez to byłoby strasznie nudne jakby każdy wyglądał tak samo:) Także morał z tego taki, że nie hejtujmy stylu innych osoób, bo każdy z nas jest inny i nasza stylówka wg tej danej osoby może być tak samo do dupy jak jego wg nas ;)

fb




Paulina 

You Might Also Like

0 komentarze