Na Maszynie
Markę Na Maszynie tworzy Justyna. Prze sympatyczna, młoda kobieta z którą Noś się świadomie miało już osobistą styczność. Prócz szycia ubrań, Justyna uczy szyć na maszynie! Z czystym sumieniem Marta i Paulina z teamu mogą polecić zajęcia, które nie wiele kosztowały, w domowym zaciszu zaowocowały w dużą wiedzę. Dziś nie o tym, poniżej bez owijania w bawełnę założyciela odpowiada na parę pytań.
Asymetry - kolekcja wiosna/lato 2015
Jak zaczęła się twoja przygoda z szyciem ?
Moja babcia jest krawcową, więc zaczęłam przygodę z maszyną, gdy miałam 3 latka.
W Polsce mamy spory wybór tkanin dziecięcych, natomiast bardzo mało występuję ciekawych tkanin dla dorosłych. Dlatego też, planuję z przyjaciółką sprowadzanie tkanin z USA i sprzedaż w Polsce.
Ile czasu zajmuje zrobienie jednej rzeczy ?
Nie da się tego określić. Wiele czynników mana to wpływ - typ produktu, użyta tkanina, nastrój, pogoda :P
Szycie czego sprawia Ci największą satysfakcje ?
Pierwszych egzemplarzy, kiedy przekładam projekt na realny produkt.
Czy polskie społeczeństwo nosi się świadomie?
Nie, ale widać w tej dziedzinie spore postępy.
Więcej szukajcie na:




0 komentarze