Na Maszynie

By 18:35 , , , , , , , , ,





Markę Na Maszynie tworzy Justyna. Prze sympatyczna, młoda kobieta z którą Noś się świadomie miało już osobistą styczność. Prócz szycia ubrań, Justyna uczy szyć na maszynie! Z czystym sumieniem Marta i Paulina z teamu mogą polecić zajęcia, które nie wiele kosztowały, w domowym zaciszu zaowocowały w dużą wiedzę. Dziś nie o tym, poniżej bez owijania w bawełnę założyciela odpowiada na parę pytań.

Asymetry - kolekcja wiosna/lato 2015


Jak zaczęła się twoja przygoda z szyciem ? 
Moja babcia jest krawcową, więc zaczęłam przygodę z maszyną, gdy miałam 3 latka.


Z tego co wiemy wszystkie rzeczy tworzysz sama, ciężko w Polsce o ciekawe tkaniny ?
W Polsce mamy spory wybór tkanin dziecięcych, natomiast bardzo mało występuję ciekawych tkanin dla dorosłych. Dlatego też, planuję z przyjaciółką sprowadzanie tkanin z USA i sprzedaż w Polsce.


Ile czasu zajmuje zrobienie jednej rzeczy ? 

Nie da się tego określić. Wiele czynników mana to wpływ - typ produktu, użyta tkanina, nastrój, pogoda :P


Szycie czego sprawia Ci największą satysfakcje ? 

Pierwszych egzemplarzy, kiedy przekładam projekt na realny produkt.




Czy polskie społeczeństwo nosi się świadomie?
Nie, ale widać w tej dziedzinie spore postępy.




Więcej szukajcie na:


You Might Also Like

0 komentarze