KISS THE FROG

By 13:45 , , , , , ,





KISS THE FROG - marka dla niepokornych kobiet i mężczyzn z charyzmą, stworzona przez kobietę z pasją i marzeniami. 


NSŚ: Skąd pomysł na założenie własnej marki,
 kto sie za nia kryje?

KTF: Założycielką
Kiss the frog jestem ja, czyli Monika Szczuka – to było moje marzenie od wielu lat, które nazwałam i zmaterializowałam. To nie była prosta droga.. sporo czasu zajęło mi poszukiwanie odpowiedzi na pytanie 'co jest moją prawdziwą pasją?' Po czasie uświadomiłam sobie, że moje serce dużo szybciej bije, gdy widzi piękny ciuch… moja pierwsza praca taka na poważnie była w branży odzieżowej… również mój tata był mistrzem krawiectwa ciężkiego szył między innymi dla teatru w Toruniu.. Już od szkoły podstawowej wyróżniałam się stylem, ubierałam się zupełnie inaczej, miałam w tej materii zupełnie inne potrzeby niź moi rówieśnicy.. np. nosiłam długie męskie płaszcze, marynarki… swetrzyska… Taty… Więc stale poszukiwałam odpowiednich rzeczy dla siebie, aż w końcu pojawiły się pierwsze modele Kiss the frog… :) i już nie szukam.




NSŚ: Pomysł na nazwę mega, kryje sie za tym jakaś dłuższa historia?
KTF: Zależało mi, aby nazwa była zaskakująca, tajemnicza,
była pewną obietnicą. Jak się okazało – obietnicą przemiany, by była intrygująca, inna od wszystkich i pewnego sobotniego poranka dotknęło mnie olśnienie oraz pewność, że nazwą powinno być Kiss the Frog. Jestem niepoprawną marzycielką i wierzę w bajki :)))

NSŚ: Jak wyglada proces tworzenia ubrań zanim trafi do sklepu? 
KTF: Proces tworzenia ubrań / kolekcji kojarzy mi się zawsze z podróżą, wyruszeniem w drogę w nieznane…. i to jest piękny etap.. poszukiwań inspiracji, wsłuchiwaniu się w siebie … co w duszy gra … za czym tęsknię.. o czym myślę i co obecnie przeżywam - i tu jest początek twórczości…. Następnie moje wyobrażenia… zestawiam z materią czyli pięknymi włoskimi tkaninami…. powstają rysunki… a później prototypy w szwalni, które przygotowywane są do sesji i po sesji trafiają do sprzedaży:)

NSŚ: Czy polskie społeczeństwo nosi się świadomie? Jeśli nie, co moglibyśmy zrobić, żeby to zmienić?
KTF: Nasze społeczeństwo nosi się coraz świadomiej, jednak też pokutuje brak czasu i pójście w schematy i gotowe rozwiązania, które niosą nam sieciówki.. na szczęście są Kobiety, które nie wyobrażają sobie życia bez Kiss the frog :))) i one już są uświadomione i odgrywają ogromną rolę w uświadamianiu innych. 

Czy i wy zakochaliście się w sweterzystkach i płaszczach za kolana? Czy kieszenie z klapkami skradły wasze serca?
Więcej o marce KISS THE FROG znajdziecie na ich fanpage'u!
ZAPRASZAMY!

fb: https://www.facebook.com/pages/KISS-THE-FROG/172372559493545?ref=ts&fref=ts


Photo: Caroline Anielewska & Irek Kamieniak
Modele: Matylda, Ewelina i Michał / Mango Models
Makeup&hair Agnes Kłosińska

Głowne zdjęcie na ścianie:
Shworoom kiss the frog / wilcza 11 / Warszawa
Photo Piotr Książek  / Warsaw Streets 
Obok mnie Oskar Podolski 

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Muszę przyznać, że bardzo podobają mi się ich płaszcze. Marze zwłaszcza o tym modelu---> https://www.showroom.pl/p/34516,kiss-the-frog-plaszcz-fascynacja

    OdpowiedzUsuń