Offender - Bardzo młodzi, bardzo zdolni !
Kolejną polską marką z którą
zdecydowałyśmy się współpracować jest Offender. Została
założona 13 stycznia 2013 roku . Założycielka miała wtedy zaledwie 16lat, gdy za
namową brata, który pożyczył jej 300zł, kupiła torby płócienne i farby. "Nie myślałam wtedy kompletnie, że
mogłabym tworzyć ciuchy, robiłam to z czystej zajawki. Zamówień
przybywało, Offender cieszył się coraz większą popularnością,
aż w końcu po roku działania zdecydowałam się stworzyć pierwszą
kolekcję, potem kolejną i kolejną. Offender cały czas się
rozwija, udało mi się nawet poznać i ubrać zespół Die
Antwoord oraz kilka cenionych polskich gwiazd, a to dopiero
początek."- mówi .Aktualnie marka Offender stawia przede wszystkim na
minimalizm i prostotę. Kieruje się czasem wstawkami z ciekawych
materiałów bazując na flagowych kolorach marki czyli czerni i
bieli. Dzisiaj, po ponad 2 latach na rynku, polska marka cieszy się dużym zainteresowaniem. Znaleźć ich można na facebook'u gdzie mają 18 tys. fanów - link.
NSŚ: Choć
na polskim rynku królują sieciówki, polski street wear podjął
się rzucenia im wyzwania, pojawia się coraz więcej marek,skąd
pomysł, żeby zacząć tworzyć ?
O: Pomysł tak jak
wcześniej wspominałam pojawił się z czystej zajawki. Miałam
bardzo dużo wolnego czasu, który chciałam dobrze wykorzystać.
Niezależność i możliwość ciągłego rozwoju jaką daje mi
Offender motywuje mnie do działania
NSŚ: Jak
wyglądał start, było łatwo ?
O: Jak wyglądał start
opisywałam już wcześniej natomiast czy było łatwo? To pytanie
zawsze wywołuje uśmiech na mojej twarzy i odpowiedz na nie, nie
będzie żadna prawda objawiona, a zwykły truizm. Nikt nie powie, że
było łatwo. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszych chęci,
czy wystarczy nam motywacji by coś samemu stworzyć. Każdy może to
robić wystarczy tylko chcieć i uparcie dążyć do celu.
NSŚ: Wśród
nich zauważyłyśmy Was, proste formy z ciekawymi nadrukami, skąd
bierzesz pomysły na nadruki ?
O: Internet/własna
inicjatywa twórcza
NSŚ: Czy
ludzie w Polsce są świadomi w czym chodzą na co dzień ?
O: Tak
są świadomi, ale niekoniecznie coś z tym robią




0 komentarze